İş Ortakları
maxon.gif  

Maxon Honeywell Company

Yakma sistemleri tedarikçisi

https://www.maxoncorp.com/index.php

sarvion.JPG  

Sarvion

Türkiyede bulunan ve yurt dışından gelen pek çok ısıl işlem tesisinin servis-bakım ve yedek parça ihtiyaçlarını gidermek amacıyla; ABD ve Almanya'da da bu tür servis hizmetleri veren her türlü fırına yedek parça sağlayan AVION firması ile birlikte aynı kalitede hizmet vermek üzere SARVION adı altında ortak bir kuruluş kurulmuştur. Sistem Teknik müşterisi olmayan firmalara bağımsız bir şekilde hizmet vermekte olan SARVION bu konuda önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır.

http://www.sarvion.com/

ubm.jpg  

UBM

Limited Şirket "UBM" 2008 yılında kurulmuş ve Ukrayna ve BDT ülkeleri  topraklarında Türk şirketlerin bir temsilcisi olmuştur. Döküm sanayi için geniş bir yelpazede ekipman ve malzeme sunmaktadır.

http://www.ubm.zp.ua/

logof.gif  

Finval

Sistem Teknik'in Rusya Temsilcisi

http://www.finval.ru/

cp-logo.jpg  

CP Agencies

Sistem Teknik Hindistan Temsilcisi

http://www.cpagencies.co/

 

İş Ortakları - Sistem Teknik Sanayi Fırınları A.Ş.
Firmamız sektördeki lider konumundan dolayı bir çok firma ile ikili ilişkiler yürütmekte, karşılıklı projelerde çalışmaktadır. Bu firmalardan bazıları ile iş ortaklığımız olup, siz kullanıcılarımıza daha iyi hizmet etmek konusunda bizlere yardımcı olmaktadırlar. Maxon Yakma sistemlerinin Türkiye Distribütörü olan firmamız, UBM Ukrayna ile orada ki müşterilerimize hitap etmekte olup, Finval ile Rusya, CP Agencies ile Hindistan pazarında ki müşterilerine ısıl işlem çözümleri sunmaktadır. Sarvion firması ile Sistem Teknik üretimi olmayan ısıl işlem fırınlarının bakım, onarım ve revizyonları hakkında hizmet vermekteyiz.
sistem teknik,iş ortakları,temsilciler,sanayi fırınları,yurtdışı,endüstriyel fırınlar,maxon,yakıcı sistemleri,sarvion,ubm ukrayna,rusya ısıl işlem fırını,hindistan sanayi fırın,finval