Kalite

SİSTEM TEKNİK SANAYİ FIRINLARI A.Ş.

DIN EN ISO 9001:2008’e göre:

  • Yönetim sistemi TÜV NORD CERT Prosedürleri uyarınca bu sertifika ile geçerlilik alanında bir yönetim sistemi uyguladığı belgelenmektedir.
  • Geçerlilik alanı: Endüstriyel fırınların, ısıl işlem tesislerinin, yakma sistemlerinin satışı, tasarımı, imalatı, montajı ve devreye alınması, satış sonrası servisi ve bunların yedek malzemelerinin temini kapsamındadır.

EN ISO 3834-2’e göre:

  • Firmamız mevcut teknik dökümanlar ile uyumlu olarak imalat ve kontrol iznine sahiptir.
  • Teknik kurallara ve standartlara uygun olarak düzenlenen bildirgemizde belirtilen malzemelerin kontrolünü ve imalatını garanti altına alan bir kalite sistemi uygulamaktayız.
  • Yönetici ve denetleyici vasıflarına sahip bir personel kadrosu istihdam etmektedir.

Bu kapsamda, SİSTEM TEKNİK SANAYİ FIRINLARI AŞ.

2006/42/EC sayılı AB’nin Makineler Direktifine göre,

  • Bu direktif kapsamındaki makinelerin karşılamak zorunda oldukları temel gerekler uygulanmaktadır.
  • Bu gerekler: Sağlık ve güvenlik önlemleri, tasarım esnasındaki diğer hususların yanında, özellikle; materyaller, aydınlatma, çalışma, acil duruş, mekanik risklere karşı korunma, denge, koruma kalkanı ve güvenlik tesisatı, elektrikle ilgili riskler, patlama tehlikesi, titreşimler, gürültü, radyasyon, emisyonlar ve makinenin üzerindeki bakım ve emniyet işaretleri ile ilgilidir.

89/336/EEC  Elektromanyetik Uyumluluk Direktifi (EMC)’e göre,  

  • Diğer cihazları bozabilecek veya diğer cihazlardan etkilenip bozulabilecek bütün elektrikli ve elektronik cihazlara uygulanacak temel gerekler belirlenmektedir. Bu cihazların tasarım amacı ve çalıştıkları olağan ortam göz önünde bulundurulmaktadır.
  • Temel gerekler, cihazın yarattığı azami elektromanyetik bozucu etkilerin aşağıdaki cihazların kullanımını engelleyemeyeceğini belirlemektedir:

Ulusal radyo ve televizyon alıcıları, sanayi üretim ekipmanı, mobil radyo ve ticari telsiz telefon donanımı, tıbbi ve bilimsel aletler, bilgi teknolojisi donanımı, ev aletleri ve elektronik ev eşyaları, hava ve deniz radyo (telsiz) ekipmanları, elektronik eğitim araçları, telekomünikasyon ağları ve ekipmanları, radyo ve televizyon yayını vericileri, lambalar ve floresan lambalar.

2006/95/EEC  Alçak Gerilim Direktifine göre,

Ürünlerimizin ilgili olduğu diğer ürünlerle birlikte tam olarak kurulması, bakımı ve kullanılması durumunda insan, hayvan ve mallar için elektrik emniyeti ile ilgilidir. Özellikle 50-1.000 V arası alternatif akım veya 75-1.500 V arası doğru akım ile çalışan tüm elektrikli ürünlerimiz için uygulanmaktadır.

Bu koşulları sağlayabilmek, uzman kadromuzun mesleki becerileri, akredite kuruluşlardan almış oldukları eğitimler ve deneyimleri ile tasarım, kullanım ve izolasyon bakımından gerekli tedbirlerin tümünün yerine getirilmesinin bir sonucudur.

EN 746-1+A1 Endüstriyel ısıl işlem tesisi için ortak güvenlik kurallarına göre,

EN ISO 12100-1:2003’e göre tanımlanan ısıl işlem makinalarının (Endüstriyel Fırınlar ve Isıtıcı ekipmanlar) kapsamı içerisinde yer alan tüm ürünlerimizi, Sistem Teknik Sanayi Fırınları A.Ş. tasarım, mekanik, elektrik, izolasyon aşamaları dahil tüm bölümlerde gerekli güvenlik önlemlerini sağlamakla yükümlüdür.

Sistem Teknik Sanayi Fırınları A.Ş.  yukarıda anlatılan tüm bu standartları yerine getirmesi  nedeniyle ürünlerine Self Declaration “CE” (Uygunluk Beyanı) düzenlemekle  yükümlüdür.

DIN EN  ISO 9001:2008

Sertifika Tescil No: 44 100 083603

iso-2(b).jpg iso-1(b).jpg sistem teknik - vacuum patent - golden door001.jpg sistem teknik - vacuum patent - golden door-2001.jpg

 

Kalite - Sistem Teknik Sanayi Fırınları A.Ş.
Sistem Teknik Sanayi Fırınları A.Ş. olarak üretim için gerekli tüm standartların hükümlerini yerine getirmektedir. CE, ISO-9001 ve diğer belgelendirme kuruluşlarından almış olduğumuz uluslararası standartlar eşliğinde üretimimizi gerçekleştirmekteyiz. Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçiniz.
sistem teknik,sanayi fırınları,endüstriyel fırın,kalite sertifikası,CE,ISO-9001