Mühendislik & Proje

proje.jpg

Departmanımız; mevcut standart ebatta ki fırınlarımızın projelendirilmesi ve firmanıza özel çözümler üretmek amacı ile farklı ebatta ve proseste ki fırınların Tasarım ve Ar-Ge'sini yapmak amacıyla firmamız bünyesinde faaliyet göstermektedir. Hepsi alanında uzman Teknik ekibimiz ile bu güne kadar 32 yıllık tecrübemizle yaklaşık 650 fırın devreye almış ve "Memnun Müşteri" ilkemiz ile hiç bir müşterimiz memnuniyetsiz kalmamıştır. Sistem Teknik Sanayi Fırınları A.Ş. olarak proses garantili ve anahtar teslim olarak ısıl işlem tesisleri üretmekteyiz. Size özel ısıl işlem ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Özel Tasarım

Size özel çözümler sunan Sistem Teknik Sanayi Fırınları A.Ş. olarak, standart üretim fırınlarımızın dışında; Firmanızın ihtiyaçlarına özel ebat ve proses özelliklerini karşılamaktayız. Gelişen teknoloji ile birlikte uygulamakta olduğumuz simülasyon ve katı model çizim tekniklerimiz ve 32 yıllık tecrübemiz ile alanında uzman tasarım ve Ar-Ge ekibimiz yardımıyla Isıl işlem ihtiyaçlarınıza çözüm üretmekteyiz.

Mühendislik & Proje - Sistem Teknik Sanayi Fırınları A.Ş.
Firma olarak standart üretim dışında özellikle siz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda özel üretim fırınlar üretmekteyiz. Bilindiği üzere her firmanın ihtiyacı, kapasitesi ve prosesi kendine has ve özel olabiliyor. Müşterilerimize standart kalıpların dışında tamamen kendi ısıl işlem ihtiyaçlarına çözüm üretmek amacıyla alanında uzman mühendislerimiz ve tasarım ekibimiz ile birlikte özel fırın tasarımı hizmeti vermekteyiz.
sistem teknik,sanayi fırınları,özel fırın tasarımı,özel üretim