Sistem Teknik Alüminyum Ergitme ve tutma fırınları için gerekli tüm refrakterli baca ve davlumbazların tasarımını ve imalatını yapmaktadır.

Ergitme ve tutma fırınları için kendinden çekişli refrakterli ana egzoz bacası ve fırınların kapılarının üzerinde şarj ve temizleme sırasında egzoz gazlarının dökümhane atmosferine yayılmasını engelleyecek bina dışına irtibatlı aspirasyon fanı ile teçhiz edilmiş davlumbaz bacası mevcuttur.

Refrakterli egzoz bacası dış gövdesi St-37 çelik sac malzemeden imal edilmektedir ve etil silikat bazlı inorganik astar üzerine epoksi arakat boya ve poliüretan son kat boya uygulanmaktadır. Baca izolasyonunda 800 °C sıcaklıkta sürekli çalışan , nominal 200 mm kalınlıkta dökme izole refrakter kullanılmaktadır.

Ürün Fotoğrafları
Baca Sistemleri - Sistem Teknik Endüstriyel Fırınlar Ltd. Şti
Tatbik ve eğitim aşamasında yenilikçi tasarımla, etkin mühendislik bilgisiyle ve sürekli gözlem ile birlikte müşterilerimize ileri teknoloji içeren ısıl işlem tesisleri sağlamaktayız.
sistem teknik,endüstriyel fırınlar,Özel Proses (Isıl İşlem) Fırınları,Folyo / Levha Sac Fırınları,Alüminyum,Dökümhaneleri