Sistem Teknik Hurda Yükeleme Arabaları hurda yükleme işlemi sayısının az olması için ergitme fırınları kapısına uyumlu olarak üretilmektedir. Ayrıca bünyesindeki davlumbaz sayesinde yükleme sırasında ergitme fırınları kapısından çıkan gazların dökümhane atmosferine salınmasını engeller.

İki tip yükleme arabası tasarımı vardır. Bunlardan biri ergitme fırınlarının rampasına hurdayı yükleyerek alt kısmını geri çeker ve fırının banyosuna metal yükler(Genellikle çift odalı ergitme fırınlarında kullanılır). Diğeri ise itici plakası sayesinde ergitme fırının içerisine hurdaları şarj eder.

Ağır kontrüksiyon yapısı sayesinde 2 ton dan 20 tona kadar şarj kapasitesi.

Mevcut dökümhanenizde hurda şarjınız için raylar üzerinde hareket eden hurda şarj arabaları ergitme fırınlarınız için hurda şarj çözümleri.

Dizel ve elektrik motor tahrikli opsiyonları.

Değiştirilebilir şarj kutuları ile kolay kullanım.

Ürün Fotoğrafları
Hurda Yükleme Arabası - Sistem Teknik Endüstriyel Fırınlar Ltd. Şti
Tatbik ve eğitim aşamasında yenilikçi tasarımla, etkin mühendislik bilgisiyle ve sürekli gözlem ile birlikte müşterilerimize ileri teknoloji içeren ısıl işlem tesisleri sağlamaktayız.
sistem teknik,endüstriyel fırınlar,Özel Proses (Isıl İşlem) Fırınları,Folyo / Levha Sac Fırınları,Alüminyum,Dökümhaneleri