Mühendislik & Proje

muhendislik_proje.jpg

Sistem Teknik mühendislik ve  proje departmanı, imal edilecek ürün ve makineden hatasız üretilmesini ve müşteri tarafından belirlenen şartların yerine getirilmesini sağlayacak şekilde yenilikçi bir tasarım sunmaktadır.

İmal edilecek ürünün en uygun ve kusursuz projelendirilmesi için diğer departmanlarla sürekli iletişim halinde olan mühendislik ve proje bölümü, müşteri taleplerini göz önünde tutarak, ulusal ve uluslararası standart ve teknik dökümanlara uygun olarak imal edilecek ürünün projelendirme çalışmalarını yapar.

Sürekli yenilenen tasarım ve geliştirme planlamalarıyla müşterilerle iletişim halinde ortak paydada buluşmayı hedeflemektedir.

Tasarım aşamasında kullanılan 3 boyutlu tasarım ve analiz destekli yazılımlar ve CFD analizleri ile çıkabilecek sorular üretim öncesinde elimine edilir.

Ekran Alıntısı.PNG

Mühendislik & Proje - Sistem Teknik Endüstriyel Fırınlar Ltd. Şti
Tatbik ve eğitim aşamasında yenilikçi tasarımla, etkin mühendislik bilgisiyle ve sürekli gözlem ile birlikte müşterilerimize ileri teknoloji içeren ısıl işlem tesisleri sağlamaktayız.
Mühendislik & Proje, sistem teknik,endüstriyel fırınlar,Özel Proses (Isıl İşlem) Fırınları,Folyo / Levha Sac Fırınları,Alüminyum,Dökümhaneleri